Atrakcje dla gości weselnych

karaoke - Atrakcja dla gości

Nowoczesne wesele to coraz częstszy trend w organizowaniu uroczystości weselnych. W ramach takiego wesele warto zastanowić się nad niestandardowymi pomysłami na atrakcje, które uatrakcyjnią imprezę dla gości.

Możliwości atrakcji dla gości na weselu jest wiele, można zastosować różnego rodzaju atrakcje, które sprawią, że goście będą się świetnie bawić. Zapamiętają ten dzień na długo.

Kilka pomysłów na niestandardowe atrakcje dla gości weselnych:

  • Fotobudka – świetna propozycja, która z pewnością zrobi furorę wśród gości. Każdy z nich będzie mógł zrobić sobie zdjęcie w niecodziennych, zabawnych okolicznościach i zachować pamiątkę z wesela.
  • Food trucki – innowacyjny pomysł na wesele, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom street foodu. Dzięki temu goście będą mogli spróbować różnych dań z różnych kuchni świata.
  • Pokazy taneczne – ta opcja z pewnością zrobi wrażenie na gościach. W trakcie wesela można zorganizować pokaz tańca lub sztuk walki, który na pewno rozbudzi energię i zapał do tańca u wszystkich uczestników.
  • Pokaz barmański – na przywitanie gości można zorganizować pokaz barmański, podczas którego barmani serwują drinki z niecodziennymi składnikami. Tworzą ciekawe kompozycje i dodają do tego elementy show.
  • Strefa relaksu – zamiast tradycyjnego parkietu można zorganizować strefę relaksu dla gości, gdzie znajdą się pufy, wygodne fotele i stoliki z przekąskami i drinkami.
  • Strefa gier – można zorganizować strefę gier, w której znajdą się gry planszowe, konsolki oraz gry wirtualne na ekranie. To świetny pomysł na zintegrowanie gości weselnych i spędzenie razem czasu w oryginalny sposób.
  • Karaoke – karaoke to już prawdziwa klasyka weselna, ale można zrobić to w bardziej nowoczesny sposób, np. z wykorzystaniem aplikacji na smartfony. Dzięki którym goście będą mogli wybierać swoje ulubione piosenki i śpiewać je w specjalnie przygotowanym studio nagraniowym.
  • Projekcja filmów – można zorganizować projekcję filmów z życia młodej pary, pokazujących ich przygody, wspólne podróże czy inne ważne dla nich wydarzenia. To świetny sposób na przedstawienie historii młodej pary w nowoczesny i interesujący sposób.
  • Gra miejska – można zorganizować grę miejską dla gości, w której będą musieli odnajdywać różne miejsca i rozwiązywać zagadki. To świetny pomysł na spędzenie czasu poza salą weselną i zintegrowanie gości na świeżym powietrzu.
  • Koncert lub występ artystyczny – można zaprosić na wesele zespół muzyczny, DJ-a lub performerów, którzy dadzą niezapomniany występ dla gości. Można wybrać artystów, którzy będą wpisywać się w styl wesela i gust młodej pary.
Atrakcja dla gości weselnych

Niespodzianki z pewnością sprawią, że goście będą mieli jeszcze większą ochotę na zabawę. W ramach niespodzianek można zorganizować np. konkursy, losowania lub wręczyć nagrody dla najlepszych tancerzy. Pyszne ciasta równie dobrze będą działać na gości jak atrakcje. Warto też pomyśleć o prezentach dla gości, które będą nie tylko miłym gestem, ale też przypomnieniem o weselu na długo po jego zakończeniu.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *