Jak układać grzywkę na bok żeby się trzymała

grzywka ułożona na boki

Kilka sposobów, jak układać grzywkę na bok:

 1. Suszenie suszarką: Zastosuj suszarkę do włosów i okrągłą szczotkę, aby wymodelować grzywkę na bok. Najpierw spryskaj włosy termoochronnym sprayem i wysusz je suszarką, prowadząc szczotkę wzdłuż włosów. Następnie użyj szczotki, aby podkręcić końce włosów na zewnątrz, nadając im kształt grzywki na bok.
 2. Użycie prostownicy: Użyj prostownicy, aby wyprostować włosy i następnie zagiąć końce do wewnątrz, nadając włosom kształt grzywki na bok.
 3. Wykorzystanie lakieru do włosów: Użyj lakieru do włosów, aby utrwalić kształt grzywki na bok. Spryskaj lakier bezpośrednio na włosy lub na szczotkę i wpiętrzaj włosy na bok, aby nadać im pożądany kształt.
 4. Wykorzystanie akcesoriów: Użyj spinki do włosów, by utrzymać grzywkę na bok. Możesz także użyć opaski lub bandany, aby ukryć część grzywki lub związanych włosów.
 5. Przytwierdzenie za pomocą lokówki: Użyj lokówki do włosów, aby delikatnie podkręcić końce grzywki na bok. Następnie przytwierdź ją na bok, używając spinki lub lakieru do włosów.
grzywka na boki

Jak układać grzywkę na bok żeby jeszcze lepiej się trzymała?

W sześciu krokach dowiesz się jak układać grzywkę na bok, aby się trzymała jeszcze lepiej i na długie godziny, które możesz spędzić w pięknej fryzurze. Jeżeli jeszcze nie mam podciętej grzywki to też warto to zrobię przed układaniem:

 1. Włosy muszą być dobrze umyte i wysuszone, aby lepiej się układały. Zastosuj szampon i odżywkę, które odpowiadają Twojemu rodzajowi włosów i spłucz je dokładnie wodą. Następnie wysusz włosy ręcznikiem i delikatnie wyciśnij nadmiar wody.
 2. Zastosuj odpowiedni produkt do stylizacji włosów. Możesz użyć żelu, pianki lub kremu do włosów, w zależności od preferencji i typu włosów. Rozprowadź produkt równomiernie na włosach, aby ułatwić stylizację.
 3. Podziel włosy na sekcje. Aby ułatwić stylizację grzywki, podziel włosy na sekcje. Włosy powinny być podzielone na trzy sekcje: środkową sekcję, która składa się z grzywki, oraz dwie boczne sekcje.
 4. Wymodeluj grzywkę. Skieruj grzywkę na bok, używając szczotki lub palców, aby uformować pożądany kształt. Jeśli używasz szczotki, pamiętaj, aby wybrać szczotkę o odpowiedniej wielkości, która pozwoli na łatwe ułożenie włosów na bok.
 5. Użyj suszarki do włosów. Użyj suszarki do włosów, aby wysuszyć włosy i utrwalić kształt grzywki. Nastaw suszarkę na niską temperaturę i wykorzystaj okrągłą szczotkę do stylizacji włosów. Skieruj strumień powietrza z suszarki na włosy, prowadząc szczotkę wzdłuż włosów. Koniec końców skieruj końcówki włosów na zewnątrz, aby nadać im kształt grzywki na bok.
 6. Użyj lakieru do włosów. Aby utrwalić kształt grzywki na bok, spryskaj włosy lakierem do włosów. Spryskaj lakier z odległości około 20-30 cm od włosów, aby uniknąć nadmiernego zmoczenia włosów. Włosy powinny być lekko zakłócone lakierem, aby utrzymać pożądany kształt.

Fryzura i rodzaj włosów wymaga innej techniki układania. Dlatego ważne jest, aby eksperymentować z różnymi technikami, aby znaleźć tę, która najlepiej pasuje do Twojego stylu i typu włosów.

You may also like...

1 Response

 1. Uliana pisze:

  Przy niektórych kształtach twarzy grzywka na bloki mega pasuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *