Przeciwskazania do depilacja laserowej

depilacja laserowa

Na rynku dostępnych jest wiele gabinetów kosmetycznych w których jest wykonywania depilacja laserowa. Co jakiś okres pojawia się nowe urządzenie do depilacja laserowej w coraz przystępnym cenniku, i opinie o depilacji laserowej są coraz lepsze. Przeciwskazania przy depilacja laserowej również zmniejszają się przy wprowadzaniu nowych urządzeń. Skuteczność jest zbliżająca się do 100% usuwania owłosienia z całego ciała, bikini, miejsc intymnych, nogi, klatka, twarz, pachy, łydki, uda.

Jak wygląda depilacja laserowa?

Na laserowe usuwanie owłosienia najlepszym jest laser Light Sheer, z którego można skorzystać przy depilacji laserowej Poznań / Kraków, przy cenie za konkretną partię ciała. Wysokie, zaawansowanie technologiczne urządzenia, charakteryzujące się wieloczynnikowym systemem chłodzenia. Doskonale chroni i jednocześnie chłodzi górną warstwę skóry, przez co zabiegi są bezbolesne. Możliwość ustawiania różnych parametrów urządzenia pozwala na depilację owłosienia na skórze o ciemnej karnacji, na skórze opalonej oraz na likwidację owłosienia jasnego. Naczynia włosowate są umieszczone w mieszku. Skierowanie światła na naczynia oznacza odcięcie dopływu do nich składników odżywczych, co jest jednoznaczne ze zniszczeniem włosa.

Pragniemy jednocześnie poinformować naszych potencjalnych Klientów, że depilacja laserowa jest wyłącznie wtedy skuteczna. Gdy oddziałujemy na włosy w fazie wzrostu – anagenu. Dlatego też zabiegi należy powtarzać. Liczba zabiegów i efekty są uzależnione od rodzaju włosów, cyklu odrastania, fototypu skóry. Również od stopnia opalenizny oraz stopnia regeneracji przez organizm zniszczonych komórek włosa. Strumienie światła laserowego powodują, że włosy które odrastają są coraz cieńsze i odrasta ich za każdym razem mniej.

laserowa depilacja

Przeciwwskazania przy depilacji laserowej:

  • ciąża, świeża opalenizna, bielactwo, łuszczyca
  • w czasie 5-6 tyg. po jakimkolwiek zabiegu operacyjnym
  • przyjmowanie leków światłouczulających ( zaprzestać stosować 2-3 tyg. przed zabiegiem)
  • choroby, podrażnienia skór, skłonność do przebarwień
  • cukrzyca, nadciśnienie, choroby serca, epilepsje oraz inne choroby – wykonywanie zabiegów należy skonsultować z lekarzem
  • stosowanie ziół światłouczulających (dziurawiec, nagietek)- zaprzestać stosowania 2-3 tyg. przed zabiegiem
  • używanie silnych produktów złuszczających oraz kosmetyków, maści drażniących skórę
  • wszelkie inne wątpliwości należy skonsultować z lekarzem
  • nie należy pić alkoholu na dzień przed zabiegiem

Przystępne cenny również posiada salon kosmetyczny – Wrocław i okolice, profesjonalne usługi z depilacji i makijażu.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *